Dün gece deprem ile korkutan Bolu'da bugün bambaşka bir manzara vardı

Bolu’nun doğa harikalarından Gölcük Tabiat Parkı’na haftsonu tatili için gelen ziyaretçiler güneşli havanın tadını çıkardı.

Dün gece deprem ile korkutan Bolu'da bugün bambaşka bir manzara vardı

Bolu'da haftasonu tatili için gelen günübirlikçiler dün gece yaşanan panik dolu anların üzerine bir sünger çektiler Bolu'da. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Merkezi Enstitüsü verilerine göre dün gece Bolu'da 4.9 şiddetinde deprem meydana geldiği bildiirlmişti ancak bugün havanın ısınmış olması sebebiyle Bolu'nun doğal güzelliklerine gelen günübirlikçiler Bolu'da deprem paniğinin unutulduğunu gösterdi. 

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen turizm merkezlerinden birisi olan Gölcük Tabiat Parkı, hava sıcaklıklarının artmasıyla haftasonu tatili için gelen ziyaretçilerle doldu. Yılın dört mevsimi özelikle Ankara ve İstanbul’dan binlerce tatilcinin akın ettiği Gölcük Tabiat Parkı’nda, güneşli havayı fırsat bilen tatilciler göl çevresinde yürüyüş yaparak doğayla iç içe vakit geçiriyorlar. Göl kenarında bulunan iskelede bol bol hatıra fotoğrafı çektiren tatilciler, bisiklet ve golf arabalarıyla da göl çevresinde tur attılar. 

Haftasonu tatili için Gölcük’e ilk defa gelen tatilciler, güneşli havanın tadını çıkardıklarını ve böylesine güzel bir yerin olduğunu daha önce bilmediklerini söylediler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner11