Hepsiburada, Kars’taki çocukların karne heyecanına ortak oldu

Hepsiburada, Kars’taki çocukların karne heyecanına ortak oldu
Hepsiburada, ‘Bir Gülüş Yeter’ projesi kapsamında karne döneminde Kars’ta bulunan Ölçülü Şehit Turgay Salgar İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Hepsiburada kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik ekibinin elinden hediyelerini alan çocuklar, tamamı uzmanlar tarafından seçilmiş eğitici, geliştirici kitaplar ve oyuncaklarla buluştu. 

Bugüne kadar özellikle kadın ve çocuklara yönelik birçok toplumsal fayda projesine imza atan Hepsiburada, bu alandaki en önemli projelerinden biri olan ‘Bir Gülüş Yeter’ ile Türkiye’nin dört bir yanındaki çocukları sevindirmeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan 135 okuldaki 25 bin öğrencinin yüzünü gülümsettiği ‘Bir Gülüş Yeter’ projesi karne döneminde de devam etti.

HEPSİBURADA, ‘BİR GÜLÜŞ YETER’ PROJESİYLE ÇOCUKLARI SEVİNDİRMEYİ HEDEFLİYOR

‘Bir Gülüş Yeter’ projesi, köy okullarındaki çocukları sevindirmeyi ve binlerce kalbe dokunmayı hedefleyerek ilk kez 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yola çıktımıştı. Ramazan Bayramı ile devam eden bu özel proje dahilinde toplamda 25 bin çocuk tamamı uzmanlarca seçilmiş eğitici, geliştirici kitaplar ve oyuncakla buluştu. Yaklaşan karne döneminde de çocukların heyecanına mutluluk katmak için Kars’ta bulunan Ölçülü Şehit Turgay Salgar İlkokulu’nu ziyaret eden şirketin kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik ekibi, bu dönemde toplam 27 okulda 10 bin çocuğu oyuncak ve kitapla buluşturdu.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124