Hizmet alım ihalesi

HİZMET ALIMI İÇİN İHALE İLANI

Hizmet alım ihalesi

Adana Sanayi Odası (ADASO), üye işyerlerinde çalışanların dijital platformda eğitimleri amacıyla aşağıda belirtilen 10 ana başlıktaki eğitim içerikleri teminiyle ilgili hizmet satın alımı yapılacaktır. 

10 Ana Başlık:
-Yeşil Mutabakat
-Karbon Yönetimi
-Enerji Verimliliği
-Su ve Atık Su Yönetimi
-Atık Yönetimi
-İş Sağlığı ve Güvenliği
-İş Hayatına Giriş Temel Eğitimi
- E-Ticaret
-Dış Ticaret
-Yalın Yönetim

Hizmet alımı için teklif verecek İSTEKLİ’ler; yukarıda yer alan her bir ana başlık için ayrı ayrı (kısmi), birden fazla veya tüm 10 ana başlık için toplu olarak teklif verebilecektir.

Teklif vermek isteyen İSTEKLİ’lerin ihale dokümanlarına ulaşabilmesi için, ADASO’nun aşağıda belirtilen IBAN numarasına 100 TL (Yüz TL) yatırması ve dekontun açıklama kısmına ‘Eğitim İçeriği İhale Dokümanları’ yazılması gerekmektedir. İşlemi tamamlayan İSTEKLİ ödeme makbuzunu, muhasebe@adaso.org.tr adresine e-posta olarak iletecektir. E-postası ADASO’ya ulaşan İSTEKLİ’ye İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası, belirttiği e-posta adresine iletilecektir.

ADASO IBAN:
İŞ BANKASI TR73 0006 4000 0016 0002 9941 98

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 20.05.2021 saat: 17:00’dir.

İhale ile ilgili gerekli ek bilgi ya da açıklamalar ihaleye katılım sağlayacak firmaların mail adreslerine toplu olarak atılacak ve ayrıca www.adaso.org.tr internet adresinden duyurulacaktır.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER