İmamoğlu'ndan Taksim'de tartışma konusu olan geçici sergi platformuna ziyaret 

  Beyza Nur GÜLER- Ersan SAN/İstanbul, () İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı  Ekrem İmamoğlu, Taksim'de yüksek ihale bedeli nedeniyle sosyal medyada tartışma konusu olan 'Taksim Geçici Sergi Platformu'nu ziyaret etti. İmamoğlu...

İmamoğlu'ndan Taksim'de tartışma konusu olan geçici sergi platformuna ziyaret 

 

Beyza Nur GÜLER- Ersan SAN/İstanbul, () İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı  Ekrem İmamoğlu, Taksim'de yüksek ihale bedeli nedeniyle sosyal medyada tartışma konusu olan 'Taksim Geçici Sergi Platformu'nu ziyaret etti.
İmamoğlu sosyal medyada ihale bedelinin yüksek olması nedeniyle eleştiri konusu olan platformu ziyaretinin ardından açıklamalarda bulundu. İmamoğlu,  "İstanbul'un bütün meydanlarının tartışılması konuşulması fikirlerini söylemesi… Taksim Meydanı, bu meydanlar arasında çok özel bir öneme sahip, kalbi gibi. Yarışma süreçleri tasarladık. Yarışmaların da vatandaşların gözü önünde olması, puanlamalarının burada yapılması, bu platform ile Taksim'e sürece biraz daha yukarıdan bakabilme imkanı sağlamak; yukarıdan aşağıya ne oluyor, ne bitiyor, yani yaşanılıyor mu yaşanmıyor mu şehrin kalbi dediğimiz nokta, ona bakmak. Bu bağlamda önemli." dedi.

(FOTOĞRAF)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40

banner45