Başkan Salman yoğun mesaide

Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman İznik ve Yenişehir belediyelerine ziyarette bulundu. Ziyaretlerinde belediye başkanları ile bir araya gelen Salman, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Salman yoğun mesaide

İznik’te AK Parti İlçe Teşkilatı ile toplantı gerçekleştiren Başkan Ayhan Salman, toplantı sonrasında 210 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak 15 Temmuz 2017 tarihinde hizmete başlayan İznik Belediyesi Yeni Hizmet Binası’na geldi. Başkan Salman’ı burada İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcıları karşıladı.

“TEŞEKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İznik Belediye Başkanı Osman Sargın İznik’te gerçekleştirdikleri yatırım ve çalışmalar hakkında Başkan Salman’a bilgi verdi. Sargın açıklamasında “Öncelikle AK Parti Bursa İl Başkanımız Sayın Ayhan Salman’a hizmet binamıza gerçekleştirdikleri nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

İZNİK ÇİNİSİ HEDİYE EDİLDİ

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman da İznik Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nın İznik için hayırlı olmasını ve burada yapılacak çalışmalar ile İznik’e güzel hizmetlerin kazandırılması temennisinde bulunarak, belediyeden ayrıldı. Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’a günün anısına İznik Çinisi hediye etti.

YENİŞEHİR’E ZİYARET

Başkan Ayhan Salman, AK Parti ilçe teşkilatı ile İznik’in ardından Yenişehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, yapılan yatırım ve çalışmalar hakkında İl Başkanı Salman’a bilgi verdi. Partide teşkilatlar ile bir araya gelen İl Başkanı Salman, daha sonra Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’i makamında ziyaret etti. Ayhan, esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi.

GAZİLER’DEN SARGIN’A PLAKET (KUTU)

İznik Belediyesi’nin yeni hizmet binasına taşınması dolayısıyla bir önceki belediye binasında Gaziler’e yer tahsis edilmesinden dolayı Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Muzaffer Uyar ve İznik Şubesi Başkanı İbrahim Eroğlu ile yönetim kurulu üyeleri İznik Belediyesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundular. Bursa Şube Başkanı Muzaffer Uyar açıklamasında “Çok değerli Belediye Başkanımız Osman Sargın’a gazilerimize vermiş oldukları değerden dolayı ve kendilerine tahsis etmiş oldukları lokalden dolayı teşekkürlerimizi sunuyor ve günün anısına bir teşekkür plaketi takdim ediyoruz. Sizlere de yeni hizmet binanızın hayırlı olmasını diliyoruz. Belediye Başkanımızın daha nice güzel çalışmalara imza atmasını temenni ediyoruz” dedi.

“GAZİLERİMİZ BAŞ TACIMIZ”

Belediye Başkanı Osman Sargın da açıklamasında “Öncelikle çok değerli gazilerimize hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyorum. Gazilerimiz bizim başımızın tacıdır. En değerli varlığı olan canını memleketi için ortaya koymuş olan bütün gazilerimizi hürmetle anıyorum, aramızdan ayrılanları da rahmetle anıyorum. ‘Hele bir yola çıkalım gazi mi oluruz, şehit mi oluruz’ diyerek yola çıkan ve şehit olan şehitlerimizi de rahmetle anıyorum. Gazisi ile Şehidi ile çok zengin bir toprakta yaşıyoruz, Gazilerimiz ve Şehitlerimiz bizim için bu topraklarda kalmanın güvencesidir. O anlamda da sizler sağ olun var olun. Her zaman elimizden ne geliyorsa sizlere destek olmak için bizler bu görevlerdeyiz. Allah sizlere şifalar, uzun ömürler versin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40