BAYRAMPAŞA DEMİRCİLER SANAYİ SİTESİNDE İŞ YERİ ALEV ALEV YANDI 

BAYRAMPAŞA DEMİRCİLER SANAYİ SİTESİNDE İŞ YERİ ALEV ALEV YANDI 

Haber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU - İstanbul/
Bayrampaşa'da gece saatlerinde Demirciler Sanayi Sitesinde bulunan üç katlı bir binanın en üst katındaki cila atölyesinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken bir itfaiye eri dumandan etkilendi. Dumandan etkilenen itfaiye eri olay yerinde bekleyen ambulansta ayakta tedavi edildi.

Yangın Bayrampaşa, Muratpaşa Mahallesinde saat 03.30 sıralarında çıktı. Edinilen bilgiye göre, Demirciler Sanayi Sitesinin içinde bulunan 3 katlı bir binanın en üst katındaki cila atölyesinden alevlerin yükseldiğini gören çevredeki vatandaşlar durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına iki koldan da müdahale etti. Polis ekipleri de olay yerinde önlem aldı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. 

YANGINA MÜDAHALE EDEN İTFAİYE ERİ DUMANDAN ETKİLENDİ
İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, bir itfaiye eri dumandan etkilendi. Olay yerinde bekleyen sağlık ekipleri dumandan etkilenen itfaiye erine ambulansta müdahale etti. Yangın sonrası herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken, iş yerinde hasar meydana geldi. İtfaiye ekipleri yangının çıkış sebebini araştırırken, polis ekipleri de olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Görüntü Dökümü:
-------------------------
- Yangının çıktığı bina
- İş yerinden yükselen alevlerin görüntüsü
- İtfaiye ekiplerinin müdahalesi
- Polisin önlemi
- Sağlık ekiplerinden görüntü
- Genel ve detaylar 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER