Burse'ya Dağı top sesleriyle inliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin harekatı üzerine yaptığı açıklamada, "Komutanla görüştüm, biraz sonra Burseya Tepesi'ni de düşürüceğiz" dedi. Bölgede havanın açmasının ardından terör örgütünün Burseya Dağı'nda uzun sürede hazırladığı, beton koruganları, beton mevzileri, kuleleri, tünelleri ateş altına alındı.

Burse'ya Dağı top sesleriyle inliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin harekatı üzerine yaptığı açıklamada, "Komutanla görüştüm, biraz sonra Burseya Tepesi'ni de düşürüceğiz" dedi.  Bölgede havanın açmasının ardından terör örgütünün Burseya Dağı'nda uzun sürede hazırladığı, beton koruganları, beton mevzileri, kuleleri, tünelleri ateş altına alındı.

Afrin'deki terör hedefleri savaş uçakları ve fırtına obüsleri ve tanklarla ateş altına alındı. Bombalanan alanlardan yükselen dumanlar, sınırın Türkiye tarafından da görülebiliyor. Bölgede havanın açmasının ardından terör örgütünün Burseya Dağı'nda uzun sürede hazırladığı, beton koruganları, beton mevzileri, kuleleri, tünelleri ateş altına alındı.

Kilis'in karşısındaki terör örgütü mevzileri Kilis'te konuşlu topçu bataryaları tarafından fırtına obüsleriyle karadan, jetler tarafından da havadan hedef altına alındı. Harekatın başladığı günden bu yana roketlerin atıldığı bölgeler ile teröristlerin gizlendiği mevziler, belirlendikten sonra hedef alındı. Havadan ve karadan bombalanan bölgelerden yükselen dumanlar Kilis'ten de görüldü.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40