Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Geliyoruz ve geleceğiz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Elazığ kongresi öncesi halka hitap etti. Erdoğan, kongre konuşmasında da önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Geliyoruz ve geleceğiz'

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

"Vatanımızı böldürtmeyeceğiz. Buna tevessül edenler karşısında bir olacağız, iri olacağız, kardeş olacağız ve hep birlikte Türkiye olacağız. Elazığ tarihinin her döneminde cesaret abidesi kahramanlar çıkarmış bir şehirdir. Bunun son örneği Fethi Sekin kardeşimizdir. Türkiye 1984 yılından bu yana terörle mücadele yürüten bir ülkedir. En vahşi örgüt PKK'nın milletimize musallat oluşunun üzerinden 34 yıl geçti"

"Hiç şüpheniz olmasın bir gece ansızın geliyoruz ve geleceğiz"

"Fırat Kalkaı harekatı ile terör koridorunu bıçakla keser gibi kesip attık. İdlib operasyonu ile bu koridorun batı kanadını da çökertiyoruz."

Münbiç'te bize verilen sözler yerine getirilmezse kendi göbeğimizi keseceğiz. Bir haftaya kalmaz ne yapacağımızı görecekler."

"Teröristin üzerine üniforma giydirince, barındığı binanın tepesine de kendi ülkenizin bayrağını dikince hakikatler ortadan kalkmıyor. Bölgeye getirilen binlerce tır ve uçak dolusu silahın bir kısmı daha şimdiden karaborsada satılmaya, bir kısmı da bize karşı kullanılmaya başlandı."

"Vatanımızı bölemeyecekler. Teşebbüs ederlerse tanklarımızla toplarımızla inlerine gireriz. Kandil'e kadar gittik, yetmedi daha da gideceğiz. Biz tarihimizden ders almasını bilen bir milletiz. Sınıflarımız boyunca aktif bir politika izliyoruz."

"Ne işin var Pensilvanya'da? Hadi sıkıyorsa buraya gel. ABD de seni bir yere kadar taşır FETÖ, bunu bilesin. Amerika senin kapıya koyacak. O zaman da kaçacak delik arayacaksın. Sen kaçacaksın biz de seni kovalayacağız."

34 YILDIR PKK İLE MÜCADELE YÜRÜTÜYORUZ

"Türkiye 1984 yılından bu yana terörle mücadele yürüten bir ülkedir. En vahşi örgüt PKK'nın milletimize musallat oluşunun üzerinden 34 yıl geçti.

Elazığlılar vatan, millet, devlet, bayrak ve ezan sevgisini önlerine alıp yürümüşler geriye dönüp bakmamışlar."

"Dün Cerablus'tan El Bab'a kadar 3 bin DEAŞ'lıyı imha etmiştik. Yarın gerekiyorsa 3 bin teröristi daha imha ederiz. Bu mücadelede karşımızda yer alacak olanlar dönüp kendilerine bir baksınlar. Bu devletin tek bir çakıl taşını, milletin tek bir evladını kimseye kaptıracak değiliz."

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40