Davutoğlu'na finansı kim sağlıyor?

AK Parti'den istifa eden ve yeni parti hazırlığında olan Ahmet Davutoğlu'nun çalışmalarını yürüttüğü, binanın kira ve diğer masraflarının kim tarafından karşılandığı merak ediliyor.

Davutoğlu'na finansı kim sağlıyor?

AK Parti’den ihraç edilmek üzere olduğu gün istifasını açıklayan ve yeni parti hazırlığında olması ile gündemde olan eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun çalışmalarını yürüttüğü, binanın kira ve diğer masraflarının kim tarafından karşılandığı sorusu soruluyor.

Parti kurma çalışmalarını sürdüren Davutoğlu ve ekibinin, genel merkez olarak kullanmak üzere Ankara Beysukent'te üç katlı bir bina tuttuğu temmuz ayında basına yansımıştı. Davutoğlu, istifasını duyurduğu basın toplantısını da kuracağı yeni parti için tuttuğu bu 3 katlı binadan yapmıştı. Buradaki görüntülerde, binanın güvenlik kameralarıyla izlendiği görünürken, duvarlardaki Ahmet Davutoğlu posterleri de dikkat çekmişti. Davutoğlu’nun yeni parti çalışmalarını yürüttüğü binanın kirasının ve diğer masraflarının kim ya da kimler tarafından karşılandığı merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER