Erdoğan ve İnce buluştu... Çaylar içildi... Peki ne konuşuldu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin görüşme talebine olumlu yanıt vermesinin ardından ikili bir araya gelerek çay içip sohbet etti. O görüşmede neler görüşüldü, ne konuşuldu, detaylar ortaya çıktı.

Erdoğan ve İnce buluştu... Çaylar içildi... Peki ne konuşuldu?

Erken seçime gidilen bu kritik günlerde iki partinin adayı bir araya gelerek seçim hakkında görüştü.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce dün akşam 21.00'da görüştü. 40 dakika süren görüşmeye ilişkin detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Habertürk televizyonundan Sibel Erdem'in verdiği bilgiye Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anne tarafından Rizeli olduğunu söyledi.

Erdoğan'la İnce'nin ortak tanıdıkları çıktı

Erdoğan da, İnce'ye, Rize'de yaşayan tanıdık ve akrabaları olup olmadığını sordu. İnce, Erdoğan'a tanıdıklarını söyledi. Erdoğan ile İnce'nin, Rize'de ortak tanıdıkları olduğu ortaya çıktı.

İki Rizeli'nin görüşmesi çay eşliğinde gerçekleşti. Muharrem İnce, Deniz Baykal'ı ziyaret ettiğini, durumunun gayet iyi olduğunu söyledi. Erdoğan da, Baykal'a şifa dilediğini belirtti.

Erdoğan ile İnce arasında, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı belirleme süreci de konuşuldu. Erdoğan'ın, İnce'ye, "Farklı aday tarifleri yapılıyordu, ama siz aday oldunuz" dediği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER