HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Sancaktar Medyayı Ziyaret etti.

Vatandaşın problemleri ile yakından ilgilenmek adına tüm Türkiye’yi dolaşma amacı ile Bursa iline de ziyarette bulunan hüda par Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, vatandaşı ve esnafları ziyarette bulunduktan sonra bugün düzenlediği basın toplantısında Basın mensuplarının sorularını yanıtladı ardından Sancaktar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Tayyar Türkeş’e özel ziyarette bulundu.

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Sancaktar Medyayı Ziyaret etti.

Ziyareti sırasında Ülke gündemi ilgili vatandaşlara yaptığı ziyaretlerin üzerine konuştu, özellikle Covid-19 salgını ile ilgili tedbirlerini anlatan Zekeriya Yapıcıoğlu, çiftçilerin de içerisinde bulundukları zorluklardan da bahsetti. Bunlar için düşündüğü çözümleri de Muhammed Tayyar Türkeş ile paylaştı. Siyasi gelişmelerde seçim barajı ve yeni anayasa düzenlemesi ile ilgili fikirlerini beyan ederken siyasetin üslubuna da dikkat çekti. Marmara bölgesi basın ve yayın kuruluşlarının sorunları üzerine konuşan Yapıcıoğlu, bu sorunların farkında olduklarını ve çözümler üretilebileceğini belirtti. Ziyaretinin ardından Zekeriya Yapıcıoğlu bir sonraki durağı İstanbul’a gitmek için yola çıktı.

Sancaktar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Tayyar Türkeş “Sayın Zekeriya Yapıcıoğlu ve Parti Üyelerini ağırlamak bizim için mutluluk vericiydi” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 22:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER