İBB başkanı mısın, organizatör mü?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun tam 107 ayrı kalemde organizatörlere milyonlarca lira para aktardığı ortaya çıktı.

İBB başkanı mısın, organizatör mü?

Kalem Kalem harcanan milyonların bulunduğu listede en düşük ücret 15 bin lira olurken en yüksek toplam ödediği rakam, 1 Milyon 20 bin olduğu görülüyor. Hakkında skandallar ortaya çıktıktan sonra ailesini ve akrabasını siyaset malzemesi yapan Ekrem İmamoğlu bünyesinde İBB'nin gerçekleştirdiği ödeme rakamları pes dedirtiyor..

Twiter sosyal medya hesabından yayınlayan Gazeteci Cengiz Alçayır'ın paylaştığı belgeye göre, 750 bin, 675 bin, 600 bin 570 bin rakamlarla toplamda 107 kalem ödeme yapan İmamoğlu'nun İBB'yi neden batırdığı ve her gün neden otobüslerin bakımsızlıktan yandığı anlaşılmış oldu yorumlarına neden oldu.

Youtuber isimlerine İBB bütçesinden yine binlerce liranın akıttığı ortaya çıkan Ekrem İmamoğlu'nun, fonladığı gazetecilerin parasını da iş adamlarından aktardığı yazılmıştı. Köşeye her sıkıştığında yaptığı manasız, ne alaka dedirtecek cinsten ürettiği edebiyatları ile konuşulmuştu. En son hakkında ihale yolsuzluğu yaptığına dair çıkan haberler sonrası İmamoğlu, ailesini ve akrabasını siyaset malzemesi yaptı. Bakalım bu skandal fahiş fiyat listesinden sonra İmamoğlu'nun bir sonraki tiyatrosunun ne olacağı merak ediliyor..

İşte Organizatörlere ödenen çuvalla paranın listesi

pınar aydın

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124