"Küresel Çeteyi ifşa etti!

Canlı yayında küresel çeteyi ifşa etti.Siyaset Bilimcisi Murat Bahadır Akkoyunlu'nun söyledikleri gündeme bomba gibi düştü.

"Küresel Çeteyi ifşa etti!

Dünya üzerindeki küresel çeteyi ifşa eden Siyaset Bilimci Murat Bahadır Akkoyunlu, Bursa TV ekranlarında yayınlanan canlı yayında söylemleriyle izleyenlerden tam puan aldı. Akkoyunlu, küresel çetenin tehlikeli bir örgüt olduğunu söyledi.

"Hitler vasıtasıyla ki kim onu finansa etmişti. Amerika'da Yale Üniversitesi'ndeki Kuru Kafa ve Kemikler Örgütü'nün finans biriminden Rothschild . CIA kuranlar Nazi subaylarıdır. Amerika'da gamala haçın ne işi var. Neoconları niye klu klux klan örgütleri niye Nazi işareti taşıyorlar Amerika orası. Hani Nazi Almanya idi. Ama CIA ilk kurucularını eğitenler nazi subayları. Nereye gidiyorum, Küresel çeteyi ifşa ediyorum ne Almanı ne Rusu ne Amerikalısı ne İngilizi ne Fransızı .Hayır hayır. Küresel bir çetelei muhatap bugün. Fransızı, İngilizi, Almanı, Yunanlısı, Ermenisi, Rusu, başlarının belası bu küresel çete örgüt. Kendi devletlerinin içinde bürokrasilerinde, askeriyelerinde, medyalarında, finanslarında mevcut. Örgüt olarak örgütlü ve bunların vatanları, dinleri, inançları, devletleri ve millet mensubiyetleri yok. Bunlar tanrı biziz diyorlar."

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2022, 16:18

Hüsniye Mollaoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER