Mina Başaran'ın nişanlısı duygulandırdı

İran'da elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden 11 kadının taziye ilanları bugün gazetelerde yayınlandı. Mina Başaran'ın nişanlısından gelen yorum ise herkesi duygulandırdı.

Mina Başaran'ın nişanlısı duygulandırdı

İran'daki özel jet kazasında hayatını kaybedenlerin arasında olan Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer'den hüzünlendiren bir taziye ilanı yayınlandı. Gezer "Beni bekle. Murty’n" yazılı duygusal bir ölüm ilanı verdi.

İran’da düşen Türk jetinde hayatını kaybeden Mina Başaran bugün Ataköy Beşinci Kısım’da ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilecek. Öte yandan Başaran’ın ailesi ile Nişanlısı Murat Gezer gazetelere ölüm ilanı verdi. Oldukça duygusal ilan veren Başaran’ın ailesi çelenk göndermek isteyenlerin çelenk yerine Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunmasını istedi.

Atatürk Havalimanı’nda nişanlısını cenazesini dün teslim almaya giden Başaran’ın Nişanlısı Murat Gezer ise Mina Başaran’ın fotoğrafıyla birlikte "Minik kalpli meleğim. Seni çok seviyorum. Beni bekle. Murty’n" yazılı bir ilan verdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner11