Teravih namazı sırasında ortalığı karıştıran olay! Cemaat seferber oldu

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde teravih namazı öncesi camiye giren kedi, Kuran okuyan imamın üstünden atladı. Kısa süre panik yaşayan cemaat kediyi daha sonra dışarı çıkardı.

Teravih namazı sırasında ortalığı karıştıran olay! Cemaat seferber oldu

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde teravih namazı öncesi camiye giren kedi, Kuran okuyan imamın üstünden atladı. İmama kısa süreli panik yaşatan kediyi cemaat güçlükle dışarı çıkardı.

CAMİNİN İÇERİSİNE KEDİ GİRDİ

Olay dün akşam saatlerinde Karamürsel Ereğli Merkez Camiinde kılınan teravih namazı öncesi meydana geldi. Edinilen bilgiye göre camide Ereğli Merkez Camii imam hatibi Fatih Mehmet Koca'nın Kuran-ı kerim okuduğu esnada cami içine bir kedi girdi. Bir süre cemaat arasında koşmaya başlayan kedi, minberin altından geçerek üstünden atladığı imamın panik yaşamasına neden oldu. Kedinin üstünden geçtikten sonra kısa süreli şaşkınlık yaşayan imam okumasına devam ederken, cami içinde koşan kedi ise cemaat tarafından güçlükle dışarı çıkarıldı.
KURAN OKUYAN İMAMIN ÜZERİNE ZIPLADI

Cami içerisinde yaşanan ilginç anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde imamın Kuran-ı Kerim okuduğu esnada kedinin içeri girerek cemaat arasında koştuğu görünüyor. Hızla cami içinde koşan kediyi gören cemaat ise kediyi dışarı çıkarmak için mücadele ediyor. Cemaatin arkasından geldiği kedi ise minberin altından geçerek Kuran okuyan imamın üzerinden zıplıyor. Üzerinden kedi geçen imam ise paniğe kapılarak ayağa kalkıyor.

Camiye Giren Kedi Teravih Namazında Ortalığı Karıştırdı!
Kaynak: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER