Kindar Rum Gazetesine Tepkimiz

Vatanımızın-Milletimizin ezeli düşmanı olan Rumlar, fırsat buldukça karanlık-pis yüreklerindeki kini kusmaktalar!

Kindar bir Yunan Gazetesi, Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanımızın ismi üzerinden Devletimize yönelik, küstahça tehdit ve adice hakaret içerikli bir haber ve bu haberle ilgilide iğrenç bir manşet resmi yayınladı. Bu iğrenç resim, bilinçli olarak, Türk sosyal medya kullanıcılarının ortamlarına sızdırıldı!

Birçok vatan haini, Milletimizi tahrik etmek ve sanki Devlet büyüklerimiz aciz bir haldeymiş gibi algı oluşturmak amacıyla, bu iğrenç resmi büyük bir zevk ve hevesle paylaşırken, bazı iyi niyetli insanlarımızda kınama veya tepki maksadıyla paylaşımlarda bulunmak suretiyle bu iğrençliğin yaygınlaşmasına alet olmaktadırlar.

Böylece bu iğrenç resim, bunu hazırlayanların arzu ettiklerinde de geniş kitlelere ulaşmakta ve onlarda bu durum karşısında keyifle pis pis gülmektedirler!

Lütfen bunu yapmayın, düşmanın oyununa gelmeyin!

Evet, böyle bir küstahlığa sessiz kalınamaz! Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bunu paylaşıp onların kirli emellerine alet olmak yerine daha farklı, daha etkin girişimlerde bulunabilirsiniz.

Bahsettiğimiz resim, Makelio adlı bir Yunan Gazetesinin manşetidir!

Bu manşetin altındaki haber ise, küstahlık sınırlarını da aşmakta, açık bir tehdit ve hakaret içermektedir! Aslında Rumlar bu haberde, adilik ve küstahlıklarının yanı sıra acziyetlerini de ifşa etmişlerdir!

Şöyle ki; Bu iğrenç resim için, “Cumhurbaşkanımızın (Yüce Rabbim korusun), CIA tarafından gelecekte Ayasofya’nın çanlarından asılacağının ön görülen fotoğrafı olduğu ve Yunan ordusuyla beraber Amerikan Pentagon'un "şahinleri" tarafından uygulamaya geçirilmesi beklenen bir planları olduğu yazılmaktadır!” Derler ya, "aç tavuk rüyasında darı görürmüş." Zavallıların bu haberlerine kargalar bile gülmekte.

Aslında böylesine adi ve küstah Rumlara, edebimize ters düşse de şunu demekten kendimi alamadım; “başkasının ‘ŞEYİ’ ile gerdeğe girilmez!”

O kadar cesursanız, bunu bizzat biz yapacağız deseniz ya! Ama biliyorsunuz ki, eğer CIA'yı, Pentegonu katmadan bunu kendinizin yapacağını söyleseydiniz, o zaman kargalar kahkahalarla güleceklerdi halinize.

...

Cumhurbaşkanımızın kılına değil CIA; iblisin, yerin altındaki-üstündeki tüm orduları toplansalar dahi, yeryüzündeki fakirin-fukaranın, mahzunun-mazlumun ve Milletimizin temiz yürekli, imanlı-ihlaslı Erenlerinin dualarına mazhar olmuş ve uğrunda canını cananını feda etmeye hazır Anadolu Yiğitlerinin Cesur Reisine, Allah’ın izniyle hiçbir fani zarar veremez!”

Yazımızın altında yer vereceğimiz bağlantılardan, bu iğrenç manşeti atan Yunan Gazetesinin İnternet sitesine ve sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz. Bu hesaplardan onlara en sert şekilde tepkilerinizi iletmekle beraber, “nefret söylemi” gerekçesiyle ilgili sosyal medya kuruluşlarına şikayetlerde de bulunabilirsiniz.

Hatta becerebilen arkadaşlarımız varsa, bunların İnternet sitelerinde, Şanlı, Ay Yıldızlı Al Bayrağımızı dalgalandırsınlar!

Bizde, bu manşet resme ve haberlerine tepki olarak, Yunan gazetesinin facebook sayfasına

şu mesajı attık:

"SİZE YAZIKLAR OLSUN.. DERSİNİZİ ALACAKSINIZ!"

Mesajımıza karşılık, ertesi gün bu gazete tekrar o iğrenç resme sitesinde yer vererek şöyle bir haber yayınladı:(google çevrisiyle)

"ERDOĞAN 'IN KAPAĞINA KARŞI "MAKELEIOY" A KARŞI SALDIRI!

"Makeleio", facebookta Türkiye’den gelen ve Erdoğan gazetemizin manşetine bağlı olarak tehdit aldı. Aslında, "sana ayıp... Dersini alacaksın" yazıyorlardı "Makeleio" sayfasına."
(Biz şöyle yazmıştık; "Size yazıklar olsun.. Dersinizi alacaksınız")

Mesajımıza da, İsmimizde görülecek şekilde, resim olarak sitelerinde yer vermişlerdi.

Facebook grubumuzda, sitenin adresini ve Facebook sayfasını vererek yaptığımız duyuruyu da, yine resim olarak sitelerinde yayınlamışlardı.

Yaptıkları bu haberin ardından, grubumuza karşı çok yoğun bir saldırı başlatıldı. Bir süre grubu kapatmak ve gizli konuma çevirmek zorunda kaldık.

İşte bu küstah Yunan gazetesinin Facebook sayfası: https://www.facebook.com/makeleionew/

Buda gazetenin internet sitesinin adresi: http://www.makeleio.gr/

YORUM EKLE

banner41

banner40