Diriliş Ertuğrul'da üzen ayrılık: Halime Hatun ayrılığın sebebini açıkladı

Dün gece ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'da herkesin tanıdığı bir ismin doğuşuna şahit olduk. Bu isim Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman idi. Ancak OSman'ın doğumunun ardından beklenmedik bir olay oldu. Osman'ın annesi ve Ertuğrul Bey'in karısı Halime hatun diziye veda etti.

Diriliş Ertuğrul'da üzen ayrılık: Halime Hatun ayrılığın sebebini açıkladı

Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun rolüyle milyonların gönlünde taht kuran Esra Bilgiç diziye veda etti.

Halime hatun yani Esra Bilgiç'in Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılmasının nedenini anlattığı veda açıklaması

Bilgiç, dün akşam ekrana gelen ölüm sahnesinin ardından ayrılığın nedenlerini sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

"Dört senemi dolu dolu geçirdiğim her sahnesini çok severek ve çok büyük bir istekle oynadığım Halime Sultan karakterine, yeni sezon hikayesinin değiştirilecek olması sebebiyle son verdik. Beni böylesine sevdiğiniz ve sahiplendiğiniz için, en başından bugüne kadar ailenizden, evinizden biri gibi gördüğünüz için size minnettarım.

Sevgili yapımcı ve senaristimiz Mehmet Bozdağ ve yönetmenimiz Metin Günay’a teşekkür ederim. Ve tabiki bu işin bana kazandırdığı canım dostlarım, Hülya Ablam, Altan , Ezgi’m, Ayberk Abi'm , Burçin, Yaman’ım , Nurettin Abi , Cengiz, Kaan, Murat Abi, Celal, Edip , Hakan , Batuhan, Gökhan.. yönetmenlerim Ahmet ve Fethi , Görüntü Yönetmenim Ömer Abi.. Çalışkan dostum Begüm’üm, temiz kalplim Büşra’m, Hazal, Aydın, Halil, Ömer... Canım sanat ekibim Levent ,Ecem , Tekin makyaj ekibim Buse'm Feride'm ve Sevtap Abla...

Kostüm Nildağ, Elif ,Nazlıcan, Seda... Bizimle terleyen emekçi Set ekibimiz Okan, Semih... Canım Reji Gülen'im ve Tolga... Beni gönülden seven tüm fan hesaplarım ve daha sayamadığım buraya sığamayacak onlarca isim. Sizi çok sevdiğimi biliyorsunuz. Yolunuz açık olsun, ayağınıza taş değmesin. Ertuğrul Bey , Hayme Ana, Gündüz’üm, Savcı’m ve Osman’ım size emanet..."

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 18:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40