Subaşı: "Ağlamamak için kendimi zor tuttum"

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı'dan yeni paylaşım...

Subaşı: "Ağlamamak için kendimi zor tuttum"

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yılın son günlerinde Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sürpriz bir şekilde bitirmişti. Subaşı, bu ayrılıktan sadece birkaç ay sonra kitap yazacağını açıklamış ve dikkatleri üzerine çekmişti. 

Subaşı çıkacak olan kitabıyla ilgili yeni paylaşımda bulundu. 

Sosyetik güzel yayınladığı bu kareyi, “Çıkacak kitabımın ilk sayfalarını okuyorum da… Melisa’nın yanında ağlamamak için kendimi zor tuttum desem…” notuyla paylaştı.

Şeyma Subaşı, studio11'e verdiği röportajda ayrılıkla ilgili şunları söylemişti:

"Boşanma elbette iki tarafı da etkileyen bir süreç. Biz uzun yıllar süren birlikteliğimiz ve her şeyin başında birbirimize olan saygımız sebebiyle medeni bir şekilde ayırdık yollarımızı. Hayatımda değişiklikler olsa da en temelde ben her zamanki Şeyma olmaya devam ediyorum. Herkes hayatı boyunca yalnızca fiziksel değil, zihinsel anlamda da büyümeye ve olgunlaşmaya devam ediyor. Benim de elbette bundan önceki ilişkilerimde yaptığım hatalar olmuştur. Yalnızca duygusal birliktelikler de değil, bence arkadaşlık ilişkilerinde bile yapılan hataları insan olgunlaştıkça yapmamaya çalışıyor. Benim de herkese çok çabuk güvenmek, onları da kendim gibi samimi sanmak ve içimi açmak gibi bir huyum var. Artık insanlarla olan ilişkilerimde bu sınırı korumaya çok daha dikkat ediyorum diyebilirim." 

Subaşı boşandıktan kısa bir süre sonra DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Subaşı geçtiğimiz günlerde de şu paylaşımı yapmıştı:

"Şu an, hayatının en iyi dönemini yaşıyor, sadece kendine odaklı. Olduğu kişiye aşık. Ulaştığı nokta için de bir sonraki adım için de heyecanlı. Çok fazla amacı var, çok fazla hayali, çok fazla azmi, ve hiç durmadan kendine yeni tutkular ediniyor. Spontane olmayı öğreniyor. Risk almayı öğreniyor ve daima konfor alanının dışına çıkıyor. Şu an sadece onu mutlu eden şeylerin peşinden gidiyor. Ruhunu besleyen şeylerin... ve dürüst olmak gerekirse başkaları ne düşünüyor, başkaları ne yapıyor diye daha az umursuyor çünkü tam da şu an hayatı huzurla dolu. Işıkla dolu. Olgunlukla, inançla dolu. Ve çok fazla umutla dolu. O şu an hayatının en iyi dönemini yaşıyor ve bunun önüne geçebilecek kesinlikle hiç kimse ve hiçbir şey yok..."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER