Migros Genel Müdürü Özgür TORT 'a Önemli Görev

Dünyanın önde gelen perakende ve hızlı tüketim ürünleri üreticisi şirketlerin çatı kuruluşu olan Consumer Goods Forum'un (CGF) Yönetim Kurulu'nda 2013 yılından bu yana görev alan Migros Grubu Genel Müdürü Özgür Tort, Haziran itibariyle CGF'in Dünya Perakende Başkanı oldu.

3.5 trilyon euro cirosal bir büyüklüğü temsil eden CGF'in yönetim kurulundaki halihazırda tek Türk temsilci olan Özgür Tort, önümüzdeki 2 sene süresince, CGF eş başkanlığını, Danone CEO'su Emmanuel Faber ile birlikte üstlenecek.

  • Kendisini tebrik için aradığımız Özgür Bey; CGF de , dünyanın en büyük şirketlerinin bir araya geldiğini belirterek , sürdürülebilirlik, verimlilik  ve sektörün gelecekte karşılaşabileceği zorluklara küresel kapsamda çözümler üretildiğini belirtti ve ekledi:
    "CGF küresel kapsamı ve sahip olduğu amaç doğrultusunda benzersiz bir kuruluş. Sektörümüzün içinde bulunduğu bu heyecan verici dönemde, CGF'in ortaya koyduğu girişim ve çalışmalara liderlik etmek gurur verici dedi. Görev yapacağımız dönemde, perakendenin geleceğini şekillendirecek bu ortak çalışmalara yoğunlaşacak ve fark yaratan sonuçlar ile tüketicilerin yaşamlarına doğrudan fayda sağlamayı hedeflemekteyiz dedi. Migros ile  Türkiye'de başlattıkları birçok uygulama da plastik atıkların geri dönüşümü, gıda israfının önlenmesi, sağlıklı yaşam farkındalığı, gıda güvenliği, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik projeleri ile dünya perakendesine de yön verdiklerini belirterek Dünya değişiyor ve Türkiye'de bu değişimi körüklüyor dedi.
  • Özgür beye Atandığı bu “SAYGIN “ ve önemli görev de bizlerde başarılar diliyoruz.

Sağlık Sigortası İle Erken Teşhiş Şansınız Artmakta

  • Türk Tabipler Birliği'nden referans alınan parametrelere göre özel hekimlik uygulamalarını %25 civarlarında arttı. Sigorta şirketleri tarafından sunulan özel sağlık sigortaları da artan bu hekimlik maliyetleri için avantajlı çözümler sunmakta.. Ülkemizde özel sağlık sigortası yaptırma oranı son derece düşük. Bununla birlikte, kişi başına düşen sağlık harcamaları gün geçtikçe artıyor. Burada da özel sağlık sigortası  en uygun çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) "2018 yılı Yaşam Memnuniyeti Araştırması"na göre "Türk halkının mutlu olma sebeplerinin başında %69 ile sağlık geliyor.. Bir çok sigorta şirketi 3 yıl boyunca düzenli olarak sağlık sigortası alanlara, ömür boyu yenileme garantisi değerlendirmesi yapılabiliyor. Garantilerini aldıktan sonra ortaya çıkan rahatsızlıklar da kapsam dışı tutulmuyor. Ayrıca sigorta paketinin içinde ücretsiz verilen check up hizmeti ile bir çok hastalık önceden teşhis edilebilmekte  ve önlemi alınabilmektedir.

YORUM EKLE

banner41

banner40