BKM Özlüce'ye ışık saçacak

Türkiye'nin fiziki anlamdaki en büyük ve en çok çeşit bulunduran kitabevi mottosuna sahip olan ve kitap tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelen BKM Kitabevi’nin bir şubesi de Özlüce’de hizmet vermeye başladı.

5 bin metrekare alana kurulan kitabevi, çocuk etkinlik alanları, zeka oyunları ve sanatsal atölyelerle takipçilerine farklı alanlarda bir çok seçenek sunan yeni şubesini hizmete açtı. Kitabevi kurucularından Kutbettin Bingölbalı, açılışta yaptığı konuşmasında, “Bursa ciddi anlamda bize sahip çıktı. Bizde değişmedik, hep geliştik. FSM Bulvarı’nda ciddi bir istekte bulunuldu. Bu yüzden dolayı bir şubemizi de FSM Bulvarı’nda 5 yıl önce açtık. Özlüce semtimizin gelişmesi üzerine bir şube de buraya açtık. Üniversiteye de çok yakınız. Bu hayalimizin yüzde 50’si diyebilirim. Burası 5 bin metrekareden oluşan kafe, kitap, kırtasiye, oyuncaktan oluşan bir merkez. Burada ilave olarak Bursa’mıza bütün çocuk etkinliklerinin olduğu, zeka oyunlarının olduğu sanatsal atölyeler ve masal anlatım yerleri kazandırdık. İş yoğunluğundan dolayı mekânlara gelemeyen müşterilerimiz var. Bu yüzden  www.bkmkitap.com adresi üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına satış gerçekleştiriyoruz” ifadelerine yer verdi.

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE DESTEK

Ekonomide yaşanan dalgalanmaların olduğu bu günlerde böyle bir mekanı hizmete sunmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Bingölbalı, “Doların yükseldiği bu dönemlerde ekonomimize ne kadar katkı sunabiliyorsak bize mutluluk veriyor. BKM şubelerimizin tamamında 256 kişi istihdam ediyoruz. Yatırım yapmak için doğru bir zaman olduğunu düşünüyoruz.  Ülkemize lafla değil çalışmalarla katkı sunmaya devam edeceğiz. El birliğiyle hem okuyacağız, hem de okutacağız. Çevremize ışık saçacağız” diye konuştu.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
veysi
veysi - 8 ay Önce

tam olarak adres verebilirmisiniz.

Meryem Öztürk
Meryem Öztürk @veysi - 8 ay Önce

Özlüce metro istasyonundan inince görünüyor.

rıdvan kahraman
rıdvan kahraman @veysi - 8 ay Önce

ardıç park

Şukru ozcan
Şukru ozcan - 8 ay Önce

Hayırlı olsun.
Lâkin açılışa özgü belki indirim de vardır diye akşam üstü gittim.Daha once alacaklarımın çıkarmıştım. İceri girdim listemi bir görevliye verdim. Daha ilk satırda lâstik patladı. İnternette fiyatınız ~14 tl idi. Yani kapimiza getirirseniz 14 tl.
Ama orada bilgisayarda (O NE !) 22 tl çıktı..
Yani kapima gelirse 14 tl,ama ben size gelirsem 22 tl.(?). Yani dükkâna geldik diye sanki, 8 tl ceza mı kesiliyor. O zaman İnternetten alın dediler. Ama siteye girdim, bir sürü şikâyet var.pek azı memnun. Gerek kitap temini gerekse kargo ulaşımda şikâyetler var. Niye riske gireyim. Bu konuda aranizda fiyat farkı pek olmayan başka firmalar da var ki şimdiye kadar hiç şikâyetim olmadı.
Kısaca hayal kırıklığına uğradım. Listemdeki 9 kitabı o firmadan temin etmek niyetindeyim. 7-8 yıldır alıştığım yere dönüş mukadder oldu.
Size Farklı fiyatlara razı olabilecek müşteriler dilerim. Hayırlı işler.

Meryem Öztürk
Meryem Öztürk - 8 ay Önce

Fiyatlar şahane yüksek :))

Özkan durmuş
Özkan durmuş - 8 ay Önce

Maalesef hizmetten hiç memnun kalmadım. Genç yaştaki çalışanlar hizmette yetersiz kalıyor. Başında müşteri varken gidip başka bir müşteri ile ilgileniyor. Bir kitap için yarım saat beklettiler orada beni. En sonunda kardeşim sen git akşama gel dedi. Bidaha gitmeyi de düşünmüyorum.

SIRADAKİ HABER

banner16