Tofaş ile Medicana’dan güçlü birliktelik

Özel Medicana Bursa Hastanesi, Tofaş Spor Kulübü’nün 3 yıllık sağlık sponsorluğunu üstlendiğini, hastanede yaptığı basın toplantısı ile duyurdu.

Tofaş ile Medicana’dan güçlü birliktelik

Toplantıya, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Remzi Karşı, Tofaş Basketbol Kulüp Menajeri Tolga Öngören, Tofaş Basketbol Başantrenörü Orhun Ene ve Tofaş Basketbol oyuncusu Barış Ermiş de katıldı.

Oyunculara ve teknik heyete özel ayrıcalıklar sağlayacaklarını açıklayan Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Remzi Karşı, toplantıda yaptığı konuşmaya, “Bugün sizlerle Türk sporunda çok önemli bir yeri olan Tofaş Spor kulübünün sağlık sponsoru olduğumuzu açıklamak için buluştuk” sözleri ile başlayarak şu şekilde devam etti:

 “Bu sözleşme ile oyuncuların sağlık kontrolü, tedavisi ve bazı tetkiklerinin yapılması tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmasını kapsıyor. Aynı zamanda, teknik heyet ve yakınlarına da özel imkanlar ile faydalanmalarına olanak sağlıyor. Medicana Sağlık Grubunun sloganı “Hastalıkta ve Sağlıkta” ile yola çıkarak; spora verdiğimiz önem ile birlikte bulunduğumuz her şehirde, spor ile temas ediyor,  sponsorluk yapmaya çalışıyoruz. Bu sponsorluk, Bursa’da yaptığımız ikinci sağlık sponsorluk. Bursaspor Basketbolun da sağlık sponsoruyuz. Sporun ne kadar içerisinde ve destekçisi olduğumuzu bu şekilde ifade etmiş oluyoruz. Biz bu birlikteliğin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederek, Tofaş Basketbol’a Basketbol 1. Liginde başarılar diliyoruz.” Toplantıda söz alan Tofaş Basketbol Kulüp menajeri Tolga Öngören de büyük bir beraberlik için toplanıldığını ifade ederek, “Özel Medicana Bursa Hastanesi yöneticilerine çok teşekkür ederim. Gerçekten çok önemli bir hizmet. Takımı kurduktan sonra sağlık kısmı en önemli olan kısım. Donanımlı, iyi bir kadro ile müdahale edilmesi en önemlisi. Dolayısıyla burada Medicana gibi bir isim ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Birlikteliğin her iki tarafa hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Sözlerine teşekkür ederek başlayan Tofaş Başantrenörü Orhun Ene de “Bizim için sahadaki oyuncu, idari ve teknik birim kadar, sağlık sektörü kısmı da  çok önemli. Bu sektörün iyilerinden Medicana yapısı altında bir sezon geçirmek bizim için önemli. Arkamızda böyle bir destek olduğunu bilmek güzel. Bizler de elimizden geleni yaparak, sizlere başarılı bir isme sponsorluk  yapma keyfi yaşatırız” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner45