Türk Böbrek Vakfı 6'ncı Medya Ödülleri” için başvurular başladı 

Türk Böbrek Vakfı 6'ncı Medya Ödülleri” için başvurular başladı 
Türk Böbrek Vakfı tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen “Türk Böbrek Vakfı Medya Ödülleri” bu yıl altıncı kez düzenleniyor. Başvurular için son tarih 10 Eylül 2022 olarak belirlendi.

Türk Böbrek Vakfı’nın çalışma alanları içinde yer alan konularda toplumun bilinçlendirilmesi, farkındalığın arttırılması ve kamu ve özel sağlık kuruluşlarında bu alanda verilen hizmetlerin geliştirilmesine katkı sağlamak üzere düzenlenen ‘Türk Böbrek Vakfı 6. Medya Ödülleri’ne, sağlık haberleri alanında başvurular kabul edilecek. Sağlıkla ilgili tüm konularda yapılan her türlü haberle gazeteciler başvuru yapabilecek. Son başvuru tarihi 10 Eylül  2022 olan organizasyonda ödüller, 21 Kasım 2022 tarihinde yapılacak tören ile sahiplerini bulacak.  

Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk başkanlığındaki jüri komitesinde akademisyenler ve medyadan alanında uzman isimler yer alıyor. 

“Türk Böbrek Vakfı 6. Medya Ödülleri” kapsamında; yazılı basın, görsel basın, radyo, belgesel ve internet medyası kategorilerinde ve haber- araştırma, röportaj, yazı dizisi-konu ve vaka-inceleme alanlarında başvurular kabul edilecek. Ayrıca hayatını kaybeden sağlık haberciliğinin önemli isimlerinden olan Tülay Karabağ anısına da özel  bir ödül verilecek.

28 Şubat 2021 ile 1 Şubat 2022 tarihleri arasında yayınlanan haberleri kapsayacak olan etkinlik ayrıntıları ve başvuru formu talebi  için medyaodulleri@tbv.com.tr adresinden iletişime geçilebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124