Ak Parti'de kamp zamanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bin 244 gün sonra katılacağı AK Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na ilk kez ‘cumhurbaşkanı ve parti genel başkanı’ sıfatıyla başkanlık edecek.

Ak Parti'de kamp zamanı

AK Parti'nin kuruluşundan bu yana düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının 26'ncısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında, Afyon’da bir otelde düzenlenecek.

KAMP BUGÜN BAŞLIYOR

Katılımcıların bugün otele giriş yapmasıyla başlayacak toplantı, 3 gün sürecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yarın sabah yapacağı açılış konuşmasıyla başlayacak toplantı, 8 Ekim Pazar günü öğleden sonra Erdoğan'ın değerlendirme konuşmasıyla sona erecek. Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım da toplantının son günü basına kapalı bölümde katılımcılara hitap edecek.

MAHİR ÜNAL BİLGİ VERECEK

Toplantının 7 Ekim Cumartesi yapılacak sabah oturumunda, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ekonomi, enerji ve ulaştırma politikalarına ilişkin sunum yapacak. Öğle oturumunda ise Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, güvenlik ve dış politikaya ilişkin sunum gerçekleştirecek. Erdoğan'ın, açılış ve kapanış konuşmalarının basına açık olması planlanırken, toplantının diğer bölümleri basına kapalı devam edecek. Basın açıklamalarını Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal yapacak.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40