Bu düpedüz düşmanlık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin akademik yıl açılış töreni öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Bu düpedüz düşmanlık

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin TBMM Grup Toplantısı’ndaki konuşmasında, “Kaos, sarayda besleniyor” ifadesini değerlendiren Ünal, “Bu açıklama siyaset değildir, bu açıklama nezaketsizlik hiç değildir, bu düpedüz düşmanlıktır” değerlendirmesini yaptı.

İstifası istenen 6 belediye başkanından sonuncusu olan Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un pazartesi günü istifasını sunacağı açıklandı. AKP’deki istifa operasyonunda şimdiye kadar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti.  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise hafta sonunda istifasını açıklayacağını duyurdu.

6 kişilik listede geriye bir tek Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur kalmıştı. Uğur için beklenen açıklama az önce geldi. AKP cephesinden yapılan açıklamada; Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un da pazartesi günü istifasını sunacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER