Özhaseki'den Mansur Yavaş'ın sahte senet skandalı hakkında açıklama

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki A Haber'de soruları yanıtladı..

Özhaseki'den Mansur Yavaş'ın sahte senet skandalı hakkında açıklama

Mansur Yavaş'ın sahte senet skandalı hakkında açıklamalarda bulunan Özhaseki, "Basın toplantısında beni suçluyor, el insaf. Bu kadar ahlaksızca bir saldırı olabilir mi? Ben adamı ömrümde görmedim, tanımam, etmem. Ortada bir sahte senet var. Bundan büyük bir ayıp olabilir mi? Belge tescillenmiş. Kesinleşmeden bir şey söylemek mümkün değil. 'Ankara için adayım' diyen birine bu yakışmıyor. Dürüstçe çıkıp anlat, bu senedi sen mi düzenledin? Suçladığın adamla neden iş birliği yaptın?" dedi.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki A Haber canlı yayınında Ankara Temsilcisi Murat Akgün'ün gündeme dair sorularını yanıtladı.

MANSUR YAVAŞ'IN SAHTE SENET SKANDALI
Bir kaç ay önce bir gazete yazmıştı orada görmüştüm ama dikkat etmemiştim. Muhatabıyla ilgili bir tanışıklığım yok. Kendisini zamanında yapmış olduğu işlerle ilgili bir iki senedir süren davalar varmış.Okuduğumuz şeyler korkunç şeyler. Benim de dikkatimi çekti. Bizim de bildiğimiz bir iş değil. Konuştuğu insanla ilgili de benim bir tanışıklığım yok, ömrümde görmedim, telefonla da konuşmadım.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner40