Soros LGBT'yi, LGBT de gençleri fonluyor

Osman Kavala'nın tutuklanmasının ardından kaç gün geçti hala yankıları sürüyor. Muhalefetin bu kadar bağırmasının uzuv korkusundan olduğu açık. Kuyruklarına basılmış kedi gibi ciyaklıyorlar.

Bu da takındıkları halk sever- milliyetçi maskeleri Kavala vesilesiyle pul pul dökülmekte. Milliyetçi gibi görünen ama 28 Şubat aktörlerinden olan ve bugün yeniden darbeye ve ABD'ye selam çakan sözler işittik Meral Hanım’dan. Meral Hanım TBMM'de konuşurken promter azizliğini saymazsak tabi. Promter arıza yapınca Meral'in aslan konuşması süt dökmüş kediye döndü. E tabi sosyal medyada da gündem oldu.

Başka bir detay var ki çok dikkatimi çekti. Meral Akşener Antalya'da, İYİ Parti teşkilatı tarafından karşılandı. İYİ Parti teşkilatı diyorum çünkü, halk organize olup da o sloganı atamaz.

"Kahrolsun İstibdat,Yaşasın Hürriyet" sloganları ile karşılandı.

1908'de Selanik'ten duyulan bu slogandan sonra Devlet-i Aliye 10 yıl içinde çöktü!

Gazeteci Emre Erciş Twiter sosyal medya hesabından Soros-LGBT ilişkisini deşifre etti. Sevgili Emre'nin yaptığı açıklamada, Taksim Gezi Platformu faaliyetinde bulunan Umut isimli bir şahsın Soros'la irtibata geçerek LGBT örgütüne maaş bağlattığını deşifre etti.

Gezi Kalkışmasına açıktan destek veren İstanbul LGBT Derneği Başkanı İpek Kırancı’nın, Umut isimli kişinin maaş bağlattırmasından sonra şahsa telefonda teşekkür ettiği  ve “bizi Kavala’ya yönlendirdin, senin sayende Açık Toplum Vakfı’ndan (George Soros’tan) MAAŞ almaya başladığını içeren o telefon konuşmasını yazdı. Düşünebiliyor musunuz? LGBT'liler, Soros tarafından fonlanıyor. Ben de LGBT örgütlerine bu paranın kaynağının nereden geldiğini hep sormuşumdur.

Anlatayım...

LGBT örgütü gençlere ameliyat için para desteği veriyor

Buraya dikkat edin. Gençlerimizin beyni cinsel değişim yönünde yıkanıyor. Hedefe koydukları genç eğer cinsiyet değişimi yapması yönünde bir ameliyata karar verirse tüm masrafları LGBT kuruluşları tarafından karşılanıyor. Kaç gencimiz bu şekilde asimile edilerek geleceği mahvedildi bilmiyoruz. Ama çok yakınım olan bir ablamın kızı erkek olmaya karar vererek tüm ameliyat masrafı LGBT örgütü tarafından karşılanmış. Anne çok üzgün.Maddi durumu olmayan anne çocuğuna ‘parayı nereden buldun’ diye sorması üzerine cinsiyet değiştiren kızı masraflarının LGBT örgütü tarafından karşılandığını anlatıyor. Adını bile değiştirdi. Şuan Metehan ismiyle anılıyor.

Musevilik, Hristiyanlık asimile edildi. Şimdiki hedef Türk gençleri ve İslam. Cinsel tercih olarak kimseyi ayıplamıyorum. Ama gerçekleri de gözardı edemem. Topluma yoğun bir  ‘eşcinsellik’ propagandası yapılmasını doğru bulmuyorum. Sanatçılar -bilhassa Aleyna Tilki'nin- tartışılan kliplerinde bu çok yapılıyor. Gençler eşcinselliğe önce özendiriliyor sonra fonlanarak ameliyat edilmesinin önünü açıyorlar. Sosyal medya platformlarında da benzer şeyler görüyoruz. Ve hiç kimse bu durumun önüne engel koyacak bir yasa çıkartamıyor. Ya da psikolojik olarak rahatsız olduğu düşünülen LGBT'lilerin yeniden topluma kazandırılması için meditasyon, ya da psikolojik tedavi uygulamıyor. Sadece seyirci kalıp durumun vehametini yazabiliyoruz. Birileri duyarda harekete geçer belki diye..

Selam ve dua ile...

YORUM EKLE

banner124