Amed, öncesi moral yemeği

İnegöl AVM'de faaliyet gösteren Bulvar Fink Cafe, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Amed maçı öncesi İnegölspor'u ağırladı.

Amed, öncesi moral yemeği

Yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcuları, Yasin Sak ile Alpaslan İlhan tarafından sabah kahvaltısında ağırlandı. Sak ve İlhan ayrıca kulübe reklam vererek maddi destekte bulundu. Kahvaltı sonrası açıklama yapan Kulüp Başkanı Münür Kanar, şunları söyledi:" Zorlu Amed maçı öncesi Fink Cafe işletme sahipleri Yasin Sak ile Alpaslan İlhan Beyler yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve futbolcularımızı ağırladılar. Ayrıca kulübümüze reklam vererek maddi destekte de bulundular. Bizi desteklerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına kendilerine çok teşekkür ederim. İlçe halkımızın, esnaflarımızın ve işadamlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bize verilen desteklerle ayakta durabiliyoruz. Bugüne kadar bize verilen desteklerle ayakta duruyoruz. Bundan sonrada bize verilen desteğin devamını bekliyoruz. İnşallah hafta sonu Amed deplasmanından güzel bir sonuçla döneriz diye düşünüyorum. tekrardan bize destek veren herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

 FORMA HEDİYE ETTİLER

İşletme Sahipleri Alpaslan İlhan ile Yasin Sak ise İnegölspor'umuza ellerinden geldiği kadar destek vermeye çalıştıklarını belirterek ekibimize Amed maçında başarılar dilediler.Kahvaltının ardından Kulüp Başkanımız Münür Kanar ile yönetim kurulu üyelerimiz Fink Cafe işletme sahipleri Yasin Sak ile Alpaslan İlhan'a takım formamızı hediye ettiler.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER