Ankaragücü Başkanı'ndan Bursaspor taraftarına mesaj!

MKE Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner yarın oynanacak karşılaşma öncesinde bir mesaj yayınladı.

Ankaragücü Başkanı'ndan Bursaspor taraftarına mesaj!

Mesajda şu ifadelere yer verildi: "

Altı yüzyıl süren, dünyaya yön veren cihan imparatorluğunun ilk başkenti olan, Yeşil Türbe'si ile Ulu Cami'si ile tarihi İslam eserlerine sahip olan, Uludağ'ı, mutfağı ve sıcak kanlı insanıyla ülkemizin güzide şehri Bursa'nın güzel insanlarını ve Bursaspor taraftarını sevgi ve muhabbet ile selamlıyorum.

Yaklaşık 6 yıl aradan sonra şehit Abdülkerim Bayraktar'ın mirası kardeş kulüpler Bursaspor - Ankaragücü arasındaki maçın bu hafta oynanacak olmasından dolayı oldukça mutluyum.

Ülkemize ve dünyaya örnek olan ve eşi benzeri bulunmayan sporda kardeşliğin en güzel örneğini gösteren Bursaspor ve Ankaragücü taraftarını bir kez daha yürekten tebrik ediyorum. Tüm dünyaya örnek olan bu kardeşliğin öncüsü şehit Abdülkerim Bayraktar ve Fehmizat Bayraktar'ı rahmet ve özlemle anıyorum.

Hegomanyanın karşısında durarak Anadolu'ya örnek olmuş tertemiz şampiyon Bursaspor taraftarını bir kez daha selamlıyor, Cumartesi günü oynanacak olan kardeşlik maçının şölen havasında centilmence geçeceğine yürekten inanıyorum.

MKE Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner11