Le Guen çok sinirlendi

Antrenman sahasının hemen yanında yer alan jeneratörden çıkan yüksek ses Paul Le Guen'i kızdırdı. Otel yönetimine uyarı yapılmasına rağmen jeneratörün kapattırılmaması ise dikkat çekti.

Le Guen çok sinirlendi

Bursaspor'da 12 Ocak'a kadar sürecek Antalya Belek kampında çalışmalar devam ediyor. Tek çalışmayla antremanlarla çalışmayla devam eden yeşil beyazlılarda oyuncular çalışma öncesi hasret giderdi. Teknik Direktör Paul Le Guen, futbolcularına etrafına toplayarak kısa bir görüşme yaptı ve kamp süresince ciddi bir şekilde çalışmalarını istedi.

SESİNİ DUYURAMADI

Bu arada Teknik Direktör Paul Le Guen'in ilk günden canı sıkıldı. İdman sahasının hemen yanında yer alan jeneratörden çıkan yüksek ses Fransız teknik adamı adeta isyan ettirdi. Otel yönetimine uyarı yapılmasına rağmen jeneratörün kapattırılmaması ise dikkat çekti. Yeşil beyazlı oyuncular sesten rahatsızlık duyarken, çalışma bu şekilde tamamlandı. Teknik Direktör Paul Le Guen'in de oyuncularına sesini duyuramadığı görüldü.

KEMBO DÜZELEMEDİ

Tecrübeli teknik adamın ayrıca Jires Kembo'nun sakatlığının geçmemesine de sinirlendiği görüldü. Paul Le Guen çalışma öncesi oyuncusuyla özel bir görüşme yaptı. Kembo'nun birkaç gün içersinde takıma dönmesi bekleniyor. Teknik Direktör Paul Le Guen, yüsek ses nedeniyle yaklaşık 1 saat 30 dakika süren çalışmanın büyük bir bölümünü sadece izlemekle yetindi. Bursaspor günde çift antrenman yaparak hazırlıklarına devam edecek.

BURSASPOR’DAN HARUN CEVABI

Bursaspor Kulübü yayıncı kuruluş beIN SPORTS'un ligin ilk yarısındaki en iyi kaleci anketinde Bursaspor'un kaptanı ve milli eldiveni Harun Tekin bulunmayışına cevap verdi. Bursaspor Kulübü‘nün resmi twitter hesabından paylaşım yayınladı. Paylaşımda; “Türkiye’nin “1” numarası tartışmasız Harun Tekin’dir ve siz ikinci kaleciyi seçiyor olmalısınız” denildi. Bursaspor taraftarları yapılan bu ankette Harun Tekin’in olmamasına tepki gösterdi.

BERAT JONATHAN KAMPTA

Bursaspor'un kiralık olarak Yeşil Bursa A.Ş'ye verdiği Berat Jonathan Ustabaşı yeşil-beyazlı takımın Antalya kampına geldi. Sakatlığı nedeniyle ameliyat olan Ustabaşı‘nın Bursaspor Kulübü Sağlık Ekibine muayene olacağı belirtildi. Berat idmanda takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40