Le Guen, 'Ofansif futbol oynamaya çalışıyoruz'

Sabah saatlerinde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarını sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Paul Le Guen, zor bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirterek, çalışmalara başladığını belirtti.

Le Guen, 'Ofansif futbol oynamaya çalışıyoruz'

“İyi bir durumda olan ve bir galibiyet serisi yakalamış olan Sivasspor var rakibimiz olarak bu maçta karşımızda. Bu karşılaşmada sonuç çıkarabilmek için istekliyiz ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Takımın durumundan baya memnunum. 4 galibiyet ve 4 mağlubiyet ile ilerliyoruz şu ana kadar. Fikstürün ilk kısmının zor olduğunu göz önüne alırsak bizim için hiç de fena olmayan bir durum şu an için. Lig birbirine çok yakın mücadelenin geçtiği bir platform. Hiçbir takımın yeri garanti değil. Herkes dikkatli olmalı. Biz de dikkatli olmalıyız ve mütevazi bir şekilde çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Hala kendimizi geliştirebileceğimiz çok fazla alan var” dedi.

“ DEVAMLILIK KAZANMALIYIZ”

Devamlılık kazanmaları gerektiğine vurgu yapan Paul Le Guen, “Bence en büyük eksikliğimiz bu. Herkesin tahmin edebileceği üzere. Biraz daha geride dikkatli olmamız gerekiyor. Gol yemeden daha fazla karşılaşmayı bitirebilmemiz gerekiyor. Gol atma kapasitesi yüksek bir takımız. Ofansif taraftaki çalışmalarımız bunu destekliyor. Bununla alakalı çok çalışmalar yapıyoruz. Ofansif bir futbol oynamaya çalışıyoruz ve her gün bununla alakalı kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER