Zaferspor'da değişim

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta mücadele eden Zaferspor teknik direktör değişimine gitti. Zaferspor ligde alınan 2 maçlık mağlubiyetin ardından göreve Mehmet Kasım Gündüz ile yolları ayıran Zaferspor yönetimi Teknik Direktörlük görevine Hüseyin Gürsoy’u getirdi.

Zaferspor'da değişim

“SÖZ SIRASI SİZDE”

Takım oyuncularınında katıldığı toplu imza töreninde büyük bir birlik mesajı verildi. Başkan Şaban Sönmez, “ Bizim için önce kişilik kalitesi, Biz hedefimiz doğrultusunda yürümeye devam edeceğiz. Bu nedenle yönetim kurulu arkadaşlarla değerlendirmelerde bulunduk. Hüseyin Gürsoy hocamla anlaşmaya vardık. Kendisine bu yolda güveniyoruz. Birbirimize de güvenelim. Bu camianın yanındayız ama biz de bir yerden sonra söz bitecek. Söz sırası sizde ve hocamızda olacak. Kaybettiğimiz bir şey yok. Biz hepinize inanıyoruz. Bu anlaşmanın hocamıza da bizede hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“FARKLI OLACAĞIZ”

Teknik Direktör Hüseyin Gürsoy, imza töreni sırasında yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi. Gürsoy, “ Futbol rastgele bir oyun değil. Ben Bireysellikten öte takım oyunundan yanayım, önceliğimiz çok çalışmak. Çalışan herkes bu takımda karşılığını alır. Takım içerisinde saygı da çok önemli, Saygının olduğu ortamda başarı kaçınılmaz olacaktır. Farklı olacağız ve ses getireceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner46

banner40