"Yüz Yüze Gönül Gönüle" Ak Parti yeniden Sahaya İndi!


Ak Parti İl Teşkilatı ve Milletvekilleri, "Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa" buluşmalarına tüm hızıyla başladı. Halkın son güncel sorunlarına çözüm bulmak için sahaya inen parti temsilcilerinin halk ile buluşması Bursa halkı halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Hem yeni projelerin hayata geçirilmesi hem de dar gelirliler için hayata geçirilecek olan projelerin halka anlatılması Ak Parti Bursa'nın yine Bursalıların yıldızı olmaya devam edecek gibi görünüyor.
Ak Parti genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala " Her zaman vatandaşlarımızla iç içeydik ama bu yaz her ilçeye topyekun gideceğiz" dedi. 

Efkan Ala'nın Bursa'da çok güçlü olması Bursalıların her zaman faidesine olacaktır. Yıldırımn İlçesinin kentsel dönüşüm projesi kapsamında hız alması ve ivme kaydetmesi kuşkusuz Efkan Ala'nın da payı olduğu gerçek zira Bursa'ya kaynak aktarılması ve sorunların hızlı çözümü için Ankara'da etkin bir ismin temsilen olması şart. Bu da Yıldırımlılar için ayrıca şans demek. Yıldırım İlçesinin kronikleşmiş bir sorunu da olan Doğalgaz meselesi çözüldü. Mahalle ve sokak aralarında doğalgaz bekleyen Yıldrımlılar doğalgaz yavaş yavaş buluşuyor. Cumhurbaşkanlığı acele kamulaştırma kanunu ile Samanlı Mahallesi beklediği hizmete hızlı bir şekilde kavuşmaya devam ederken samanlı halkı şimdi hastane ve diğer sosyal donatınında yapılmasını arzuluyor.

Samanlı Mahallesinde park ve kadınlar için yürüyüş parkuru olmaması üzücü ama sanıyorum Yıldırım Belediyesi bu problemin de üstünden gelecek.  Sevgili Başkan Oktay Yılmaz Samanlı halkını seviyor ve canla başla  ciddi bir çaba gösteriyor. Yol arkadaşı Yıldırım İlçe Başkanı Sayın Ali Erbay'ın da Samanlı halkının içinden gelmesi ayrıca hizmetin gelişmesinde ve bir sonuca gidilmesi ve sorunların üstesinden gelme noktasında oluşan kabiliyet  kuşkusuz İlçe Başkanımızın da  payı büyük. 


Şirinevler, Millet Mahallesi Villalık bölgesi ve diğer doğalgaz bekleyen mahalleler içinde müjde bekleniyor. Benden söylemesi... 

Halk ile olan kazanır. Halkı dinleyen ve başaran mutlu olur. Paylaştıkça sevgiler büyür.

Sevince Allah’ın bize bağışladığı her şeyi de sevmeyi öğreniyorsunuz. İnsanı, hayvanı, çiçeği, ağacı, yaprağı, rüzgarı, güneşi...
Kısacası yaşamı, bize sunulan tüm güzellikleri... Seviyor, sevmekle de kalmayıp, ona saygı duymayı da öğreniyorsunuz.

İşte Ak Parti böyle hamurun oluşumu. Bu sebeple yaparsa yine hizmeti seven ve çaba gösteren yapar.

YORUM EKLE

banner124