11:41 Ekonomi

Borsa İstanbul’dan Sanica Isı Sanayi A.Ş. (SNICA) payları için geçici işleme kapatma kararı çıktı! 25 Haziran günü seans açılışı öncesi Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde pay sırasının işleme geçici olarak kapatılması hakkında açıklama yapıldı.

1 gün önce Dünya

Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, geçen hafta sonunun Gazze'de en kanlı günlerden olduğuna dikkati çekerek, bölgeye insani yardım ulaştırmanın imkansız hale geldiğini söyledi.

1 gün önce Genel

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "mirasının bir bölümünü devlet himayesindeki çocuklara bağışlayacağını" ifade eden şarkıcı Teoman'a teşekkür etti.

1 gün önce Gündem

Bayram tatili boyunca DEAŞ terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen 'Bozdoğan-46' operasyonlarında 31 şüpheli yakalandı.

4 gün önce Genel

Irak’ın kuzeyindeki Kandil bölgesinde tespit edilen 4 PKK'lı terörist hava harekâtı ile etkisiz hâle getirildi.

4 gün önce Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Diyarbakır'ın Çınar ile Mardin'in Mazıdağı ilçeleri arasındaki alanda çıkan anız yangınında 11 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

4 gün önce Bursa

Bursa'nın Büyükorhan ve Balıkesir'in Dursunbey ilçeleri arasındaki ormanlık alanda etkili olan yangın, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alındı.

5 gün önce Dünya

Irak’ın kuzeyinde 5 terörist etkisiz hale getirildi.

5 gün önce Genel

Bayram tatilinin 5'inci günü 696 trafik kazası meydana geldi. 10 kişi hayatını kaybetti, 1205 kişi yaralandı. Tatilin 5 gününde hayatını kaybedenlerin sayısı 36'ya yükseldi, 6 bin 550 kişi de yaralandı.

5 gün önce Bursa

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, hurda ve metal geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın söndürüldü.